Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

Popularne dziś sesje narzeczeńskie mogą spełniać kilka ciekawych funkcji. Oprócz samej pamiątki w postaci zdjęć, jest to też okazja do sprawdzenia fotografa i zdecydowania, czy byłby w stanie spełnić Wasze oczekiwania, jeżeli chodzi o fotografie ślubne. W czasie takiej sesji można zobaczyć, jaka jest łatwość wzajemnej komunikacji i poznać się trochę nawzajem. Może Wam to dać większą swobodę i zaufanie względem fotografa w dniu ślubu. 

To jak wyjdziecie na takich zdjęciach narzeczeńskich może też być cenną wskazówką, co zrobić lepiej, aby w dniu swojego ślubu zaprezentować się z jak najlepszej strony. Może to być inny makijaż czy fryzura, ale może to być również Wasz wygląd razem jako pary. 

Zdjęcia z takiej sesji są dobrym materiałem na zaproszenia ślubne, ponadto można je włączyć do często pokazywanych podczas wesel prezentacji o młodych małżonkach.

Poza już czysto praktycznymi zaletami takiej sesji warto też wspomnieć o dobrej zabawie i pobyciu razem w trochę niecodziennej, ale przecież przyjemnej sytuacji, i okazaniu sobie uczucia, które Was łączy.


Sesja narzeczeńska Patrycji i Roberta przy hotelu Doubletree

Sesja narzeczeńska na Księżym Młynie i przy EC1 w Łodzi

Paulina i Łukasz sesja narzeczeńska na mieście

Sesja narzeczeńska Małgosi i Krzysztofa - lofty Scheiblera

Sesja narzeczeńska Oli i Adama w ogrodzie botanicznym

Polub stronę na:

ARTON STUDIO - fotograf Łódź

ADRES
Siedziba: Łódź, Przybyszewskiego 209E
Studio: Łódź, Piłsudskiego 135 (teren WIMA)

KONTAKT
rafal@artonstudio.pl
Telefon: +48 609027704Copyright (c) 2020 Rafał Ciupa.