zdjęcie z sesji fotograficznej w studio

Sesja fotograficzna na prezent

Jednym z bardziej nietypowych i oryginalnych prezentów jakimi można kogoś obdarować jest sesja fotograficzna na prezent. Można ją zakupić zaróno dla jednej osoby jak i dla rodziny, czy pary. Nie ma tu szczególnych ograniczeń. Nie ma ich też jeżeli chodzi o charakter sesji. Może się ona odbyć w studio, w plenerze, czy chociażby w miejscu zamieszkania obdarowanej osoby, pod warunkiem, że mieszka nie dalej niż 20 km od Łodzi.
W zależności od budżetu przeznaczonego na taki prezent zmienia się liczba zdjęć jaką jestem w stanie zaoferować. Mogę więc dopasować swoję ofertę do Waszych potrzeb i możliwości.

Aby zabezpieczyć kupującego taką sesję fotograficzną oraz obdarowywaną osobę, zawieram z kupujacym umowę określającą imię i nazwisko obdarowywanej osoby, szczegółowe warunki, liczbę zdjęć w pakiecie, inne ewentualne ustalenia oraz koszt. Przygotowuję również Voucher na sesję fotograficzną, którym można bezpośrednio kogoś obdarować. Zawarcia umowy można dokonać osobiście lub w drodze korespondencji mailowej. Voucher jest ważny dopiero po zaakceptowaniu warunków umowy oraz opłaceniu kosztu.

Zapraszam więc do zakupu wyjątkowego prezentu jakim jest sesja fotograficzna.

Polub stronę na:

ARTON STUDIO - fotograf Łódź

ADRES
Łódź, Bolesława Krzywoustego 6

KONTAKT
rafal@artonstudio.pl
Telefon: +48 609027704Copyright (c) 2018 Rafał Ciupa.