O mnie, w kilku zdaniach...

Przygoda z fotografią w moim życiu trwa już całkiem długo, i okazała się na tyle istotna w moim życiu, że dla niej zrezygnowałem z pracy w korporacji. Robienie zdjęć sprawia mi wiele przyjemności, gdyż każde zlecenie, czy projekt są inne i w penym sensie niepowtarzalne, co stymuluje kreatywność i nie pozwala na nudę, jest też szansą na spotkanie wielu ciekawych osób.

W fotografii szukam ponadczasowości, piękna oraz odrobiny artyzmu, które są rezultatem autentyczności, dobrego światła i ciekawego przedstawienia tematu. Wolę powalczyć z rzeczywistością niż ją kreować w Photoshopie. 

Lubię pracę studio, bo daje mi to nieocenioną możliwość panowania nad światłem, ale fotografowanie w plenerze to dla mnie równie ciekawe wyzwanie, wymagające czujności, by okiełznać to, co zmienia się z chwili na chwilę i konieczności szybkiego odnalezienia atrakcyjnej perspektywy. 

Praca z ludźmi i dla ludzi oraz tworzenie czegoś, co zostaje na lata, i czego wartość rośnie z czasem, to główne motywy dla których zajmuję się właśnie fotografią.

Jestem otwarty na wszelakie wyzwania fotograficzne. Dysponuję bardzo dobrym sprzętem, dzięki któremu jestem w stanie sprostać wysokim wymaganiom jakościowym przy realizacji różnych projektów.

Rafał CiupaPolub stronę na:

ARTON STUDIO - fotograf Łódź

ADRES
Łódź, Bolesława Krzywoustego 6

KONTAKT
rafal@artonstudio.pl
Telefon: +48 609027704Copyright (c) 2018 Rafał Ciupa.