okładka magazynu ze zdjęciem własnym pary

Nietypowa fotograficzna atrakcja na wesele lub imprezę - "Ścianka sławy"

Pewnie zastanawialiście się wiele razy, czym możecie zaskoczyć swoich gości na weselu, balu czy innej dużej imprezie. Wiele aktualnie dostępnych atrakcji każdy z Was już widział, i są już one pozbawione elementu zaskoczenia. Dlatego też wychodzę do was z propozycją nowej i nietypowej fotograficznej atrakcji na wesele. Nazwałem to "ŚCIANKĄ SŁAWY".

Polega to na tym, że przyjeżdżam na Waszą imprezę z fotograficznym sprzętem studyjnym (tło, lampy studyjne na statywach, komputer i drukarka). Każdej chętnej parze, czy innej niewielkiej grupie osób wykonuję krótką sesję fotograficzną, której wyniki natychmiast wspólnie oglądamy na ekranie komputera. Po wybraniu najlepszego zdjęcia wstawiamy je w szablon wybranej okładki znanego magazynu (typu Glamour, Vogue, Elle, Playboy i inne), na której to okładce jest wiele śmiesznych tekstów nawiązujących zarówno do imprezy, jak i próbujących w zabawny sposób przedstawić pozujące do zdjęć osoby. Na okładkę od razu wpisywane są imiona pozujących osób, które stają się tym samym gwiazdami numeru!

Tak przygotowana okładka jest od razu drukowana w formacie A4 czyli w rozmiarze typowego papieru do drukarki, jednak na specjalnym papierze o wyższej gramaturze, i oprawiana w antyramkę tego samego rozmiaru. Obsługa jednej pary to czas około 5 minut, po których gość odchodzi z wyjątkową pamiątką w ręku.

Teksty na okładki mogą być dowolne i mogę przygotować je dla Was, lub możecie wymyśleć je sami. Najczęściej są to jakieś hasła nawiązujące do okoliczności dla których odbywa się impreza oraz teksty które mają w zabawny sposób przedstawić pozujace osoby. Na okładce może się również znaleźć zdjęcie młodej pary lub innych osób, np tych, dla których impreza została zorganizowana.

Atrakcja ta sprawdzi się na weselach, imprezach firmowych, balach, studniówkach i innych podobnych.

Osoby zainteresowane tego typu usługą zapraszam do kontaktu, i współpracy.

Sprawcie aby Wasi goście w kilka minut stali się celebrytami !!

Polub stronę na:

ARTON STUDIO - fotograf Łódź

ADRES
Łódź, Bolesława Krzywoustego 6

KONTAKT
rafal@artonstudio.pl
Telefon: +48 609027704Copyright (c) 2018 Rafał Ciupa.