Zdjęcia produktowe

Oferuję Państwu zdjęcia produktowe, głównie małych przedmiotów różnego rodzaju.
W fotografii produktowej najważniejsze jest umiejętne operowanie światłem tak, aby właściwie oddać walory przedmiotu, materiał z którego są wykonane, kolor czy fakturę powierzchni. Dobre zdjęcie nie tylko odda przedmiot w poprawny sposób, ale podkreśli to co w nim najlepsze, czy najciekawsze, tak aby maksymalnie zainteresować potencjalnego odbiorcę daną rzeczą. Do tego przydaje się nie tylko odpowiedni sprzęt fotograficzny, ale również umiejętne spojrzenie na dany przedmiot. Zawsze staram się do każdego produktu podchodzić w sposób indywidualny, tak żeby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty. Czy to będą narzędzia, porcelana, buty, produkty żywnościowe czy inne, to moim celem będzie osiągnięcie jak najlepszego efektu wizualnego. Zdjęcia mogą być wykonywane na białym tle lub tłach połyskliwych w zależności od Państwa oczekiwań.
Chętnie podejmę współpracę zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Aktualnie nie wykonuję zdjęć ubrań typu duch, ani ubrań na manekinach.
Zapraszam do obejrzenia przykładowych realizacji poniżej, a także do skorzystania z moich usług.


Realizacja zdjęć do katalogu dla firmy Makra-Met w Łodzi. Fotografowane produkty to różnego rodzaju narzędzia marki TORRO

Polub stronę na:

ARTON STUDIO - fotograf Łódź

ADRES
Łódź, Bolesława Krzywoustego 6

KONTAKT
rafal@artonstudio.pl
Telefon: +48 609027704Copyright (c) 2018 Rafał Ciupa.