Fotografia Chrztu

Chrzest to najważniejsze wydarzenie w życiu małego chrześcijanina. Otwiera mu drogę do wspólnoty kościoła i chrześcijańskiego życia. Chwili tej towarzyszy radość, którą rodzice dziecka pragną się dzielić z innymi członkami rodziny, dlatego wydarzenie to wiąże się zwykle ze spotkaniami rodzinnymi w kościele, ale też przy wspólnym stole.
Oprawie chrztu często towarzyszy również fotograf, który może być z Wami nie tylko w momencie samego chrztu, ale jego rola może się zacząć już od przygotowań dziecka w domu, poprzez fotoreportaż wykonany przed kościołem i w kościele, zdjęcia pamiątkowe po mszy, reportaż z przyjęcia, kończąc na sesji fotograficznej dziecka i rodziny. W zależności więc od oczekiwań i preferencji fotografia Chrztu może być realizowana w różnym zakresie, różnym nakładem czasu i pracy.
Zdjęcia ze Chrztu Waszego dziecka pozostaną z Wami na całe życie, i będą pamiątką nie tylko dla Was ale też dla innych członków Waszej rodziny, którzy zwyczajowo otrzymują w prezencie kilka pamiątkowych zdjęć. Warto więc zadbać aby pokazać się z jak najlepszej strony, i o fotografa który pięknie to wszystko uwieczni. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Polub stronę na:

ARTON STUDIO - fotograf Łódź

ADRES
Siedziba: Łódź, Przybyszewskiego 209E
Studio: Łódź, Piłsudskiego 135 (teren WIMA)

KONTAKT
rciupa@artonstudio.pl
Telefon: +48 609027704Copyright (c) 2018 Rafał Ciupa.