Blog ślubny

Zapraszam do oglądania obszerniejszego materiału fotograficznego dotyczącego różnych par młodych, w podziale na sesje ślubne oraz reportaże. Ze względu na prawo do ochrony wizerunku reportaże te są często mocno skrócone. W przybliżeniu daje to już jednak obraz, czego mniej więcej możecie się spodziewać, chociaż Wasze zdjęcia ślubne i tak będą inne, i oczywiście jeszcze piękniejsze :)
A jeżeli chcielibyście zobaczyć wszystkiego po trochu to zapraszam do portfolio.

zdjęcie młodej pary pod welonem ślubnym

Krótki reportaż i sesja plenerowa Małgosi i Pawła w Walewicach

Mimo epidemii koronawirusa mieli trochę szcześcia i udało im się sfinalizować ślub i wesele oraz zrealizować piękną sesję ślubną w pałacu w Walewicach

zdjęcie młodej pary pod welonem ślubnym

Reportaż ślubny oraz sesja plenerowa Moniki i Jakuba w Inowłodzu

Sierpniowe upały dawały się wszystkim we znaki więc zdjęcia robiliśmy na luzie i bez pośpiechu. Na plener ślubny młodzi wybrali całkiem ciekawe zabytki Inowłodza.

zdjęcie młodej pary całującej się w aucie

Reportaż ślubny Kasi i Tomka

Zaczęło się od deszczu i od łez wzruszenia, a skończyło radością i pięknym słońcem. Kaprysy pogody ustąpiły dobrym humorom młodej pary dzięki czemu reportaż fotograficzny z ich ślubu i wesela w Łodzi wyszedł bardzo pogodnie:)

fotografia ślubna nad jeziorem łódź

Sesja ślubna Ani i Piotra

Z Anią i Piotrem spędziliśmy miłe popołudnie na realizacji ich sesji ślubnej, przemieszczając się między różnymi miejscami, łapiąc na zdjęciach trochę łódzkiej architekturę i trochę zamiejskiej przyrody.

zdjęcie pary młodej całującej się na tle drzewa

Sesja ślubna Pawła i Iwony w Parku Łazienkowskim w Warszawie

Mimo trudności i przygód, sesja ślubna Iwony i Pawła zaowocowała wieloma pięknymi zdjęciami :) Zapraszam do ich oglądania.

zdjęcie młodej pary leżącej na ławce

Sesja ślubna Łukasza i Agnieszki w arboretum

Łukasz i Agnieszka dość długo wybierali miejsce na sesję. Wybór padł na arboretum w Rogowie, i okazał się całkiem trafny. Powstało wiele ciekawych kadrów. Zapraszam do ich oglądania :)

zdjęcie młodej pary przed kościołem

Fotoreportaż ze ślubu i wesela Pawła i Iwony

Zapraszam do obejrzenia dość obszernej relacji ze ślubu w kościele św.Anny i wesela w lokalu Casa di Fiori w Łodzi. Pogoda dopisywała, młodzi pięknie wyglądali, wiele się działo, więc było co fotografować :)

zdjęcie pary młodej na tle ruin zamku Olsztyn

Sesja ślubna Łukasza i Martyny na zamku w Olsztynie

Trochę tajemniczy i dostojny klimat zamkowych ruin doskonale komponował się z żołnierskim fachem pana młodego, a Martyna doskonale ten klimat ożywiała swoim wdziękiem i uśmiechem :)

młoda para całująca się na tle hotelu Podklasztorze

Sesja ślubna Pauliny i Sebastiana w Sulejowie

Zdjęcia ślubne Sebastiana i Pauliny kręciły się wokół Sulejowskich zabytków - Kalsztor Cystersów; i innych atrakcji. Trochę się trzeba było nachodzić, ale było warto, bo wyszło pięknie i różnorodnie.

młoda para tańczy pierwszy taniec w konfetti

Reportaż ze ślubu i wesela Pauliny i Sebastiana

Sebastianowi i Paulinie aura może nie dopisała tego dnia, ale humor ich nie opuszczał i zabawa kręciła się całkiem nieźle :) Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z ich ślubu i wesela.

zdjęcie pary młodej na tle skarpy lodz

Fotografie ślubne Mariusza i Pauliny oraz ich sesja ślubna nad morzem

Czerwcowa aura w jakiej odbywał się ten ślub i sesja były trochę kapryśne, ale ostatecznie młodzi mieli trochę szczęścia i mimo chłodu i wiatru ich zdjęcia wyszły ciepło i wakacyjnie :)

Sesja ślubna we wnętrzu Klubu Spadkobierców Łódź

Sesja ślubna Pauliny i Łukasza we wnętrzu restauracji Klub Spadkobierców w Łodzi

Fotografia we wnętrzach czasem stanowi większe wyzwanie, jednak klimat takich zdjęć jest wyjątkowy i bardziej intymny. Młodzi to podchwycili i wyszło pięknie.

sesja ślubna przy dworcu fabrycznym łódź

Zdjęcia ślubne Kasi i Krzyśka oraz sesja w znanych miejscach Łodzi

Młodzi w całości oddali temat zdjęć w ręce fotografa, i myślę że się nie zawiedli. Reportaż... wiadomo. A na sesję ślubną zabrałem ich w kilka znanych miejsc w Łodzi.

fotografia ślubna Patrycji i Darka Łódź

Fotografia ślubna Darka i Patrycji - przyjęcie w Revelo w Łodzi

Bardzo lubię miejsca które swoim klimatem przypominają czasy w jakich nigdy nie mieliśmy szansy doświadczyć samemu, dlatego z entuzjazmem przyjąłem wiadomość, że przyjdzie mi robić zdjęcia w tym uroczym miejscu i oczywiście tym uroczym ludziom :)

zdjęcie ślubne w plenerze Łódź

Zdjęcia ślubne Tomka i Edyty

Ludzi otwartych, troszkę szalonych fotografuje się całkiem przyjemnie, ale trzeba być zawsze czujnym na to co sami z siebie zechcą pokazać. Rezultaty będą często nieprzewidywalne, ale ciekawe.

zdjęcie ślubne w samochodzie

Fotografie ślubne Oli i Adama z Łodzi

Dla zakochanych ludzi idących do ślubu cała oprawa mimo że o nią zabiegają, ma ostatecznie drugorzędne znaczenie, bo ich myśli tego dnia i tak błądzą gdzie indziej. Na fotografiach jednak to wszystko zostaje i cała gra kolorów i form wzbogaca wspomnienia na nich zapisane.

zdjęcie ślubne całującej się pary

Zdjęcia ze ślubu i wesela Wioletty i Marcina

Nieważne ile ma się lat, to stając z drugą osobą na ślubnym kobiercu i wyznając jej miłość, można poczuć jak krew zaczyna pulsować w żyłach, i wracają młodzieńcze emocje. Na zakochanych zawsze miło jest patrzeć :)

Polub stronę na:

ARTON STUDIO - fotograf Łódź

ADRES
Siedziba: Łódź, Przybyszewskiego 209E
Studio: Łódź, Piłsudskiego 135 (teren WIMA)

KONTAKT
rafal@artonstudio.pl
Telefon: +48 609027704Copyright (c) 2020 Rafał Ciupa.